Kategorie      

O nás

U káv, které byly v nabídce po rok 2021 Cerrado diamantina, Papua Simbu, Yellow Bourbon a Cemmorodado a Indie A byla snížena cena a dá se koupit jen přez eshop. Bude pražena a prodávána jen po kilech.

Prodáváme přednostně kávu z plantáží, kde je sběr zrn a výrobní proces oproštěn od dětské práce a farmáři dostávají řádně zaplaceno. :)

Prodejem pražené kávy se zabýváme od roku 2006. Ochutnali jsme velké množství renomovaných značek káv, právě ty kávy, které dnes znají mnozí – Illy, Lavazza, Segafredo, Dallmayr, Vergnano a další.

To vše nám umožnilo se na trhu káv orientovat a určit nejlepší a nejchutnější kávy k dalšímu prodeji.

Víme, že nemá smysl prodávat koncernové kávy, u kterých jde většinou o směs méně kvalitních káv naservírovaných s nesmyslnou marží.

Proto teď neprodáváme značku, ale prodáváme kávu upraženou max 24 hod před expedicí.

Postupem času jsme dospěli k názoru, že nejlepší je právě tato káva, kterou lze pít jako něco, co dnes na českém trhu není.

Nedokážete-li si představit, co může být na čerstvé kávě tak speciálního, zkuste obdobnou situaci srovnat například s čerstvě upečeným chlebem. Rozhodně se rozdíl čerstvé a přestárlé kávy netýká jen odborných ochutnávačů, poznáte ho sami a překvapí Vás, stejně tak, jako Vás prvně překvapila chuť čerstvého chleba.

A to je to, co se snažíme prodávat – čerstvou kávu, takovou, která chutná a voní na míle daleko.

Milovníkům kávy bychom rádi zprostředkovali informace o kávě, její historii a pokračovali tak v tradici pití čerstvé kávy, která byla po roce 1989 přerušena.

Podívejte na pořad o kávě.

Jsme dodavatelem kávy pro společnosti

Hyundai  TEVA  Ridera

 

Kontakt

Otevřeno denně 10:30 - 18:00

Na Rohuli 26
747 64  Velká Polom

telefon: +420 608 88 44 87

e-mail: prazirna@volny.cz


Copyright 2017 - 2024 © pražírna.com