Kategorie      

Obchodní podmínky

Úvod Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro obchod na internetu Pražírna kávy WWW.PRAZIRNA.COM

Provozovatel

NÁZEV: pražírna.com s.r.o. pražírna.com s.r.o. - logo
IČO: 05456797

 se sídlem VELKÁ POLOM, NA ROHULI 26, PSČ 74764 (dále jen prodávající) deklaruje základní obchodní podmínky pro prodej zboží nabízeného prostřednictvím tohoto internetového obchodu.

Tyto obchodní podmínky tvoří rámec vztahu prodávajícího a kupujícího a jsou pro strany závazné.

Jde o následující: Objednávka, kupní smlouva.

Objednávat lze přímo v internetovém obchodě nebo na e-mailové adrese: prazirna@volny.cz nebo na tel. čísle +420 608 88 44 87.

Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění veškerých údajů v e-shopu uvedeným formulářem. Minimální objednávka je ve výši 100,- Kč. V případě objednávky zboží pod tuto hranici budeme účtovat balné ve výši 20,- Kč. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Objednávka Vám bude potvrzena na Vámi uvedený e-mail. Smlouva vzniká samotným dodáním zboží, jeho převzetím a zaplacením.

Prodávající si může v jednotlivém zejména cenově náročnějším případě vyhradit vznik smlouvy potvrzením objednávky. Odmítne-li kupující objednávku požadovaným způsobem autorizovat, považuje se objednávka za neplatnou. Prodávající má právo odmítnout objednávku od kupujícího, který neodebral či řádně nezaplatil závazně objednané zboží v minulosti. Zboží zůstává ve vlastnictví dodavatele až do jeho úhrady. Uvedené ceny za zboží jsou konečné, balné prodávající neúčtuje. K ceně zásilky se připočítává dopravné dle platných tarifů České pošty.

Expediční termíny

Káva se praží na základě objednávky, to znamená den přijetí objednávky, je-li tato přijata do 12 hod nebo den následující. Následuje doba „uzrání“ kávy minimálně v trvání dvou dnů,pamatujte, že kávu je nejlépe pít 3 den od upražení. S přihlédnutí k dodacím lhůtám České pošty objednané zboží k Vám bude dodáno max.cca 3 den po objednání.

Způsoby dodání

Česká republika:

Balíková služba České pošty

  • Forma úhrady dobírkou. Nejste-li při doručení zboží k dispozici, zanechá Vám pošta oznámení o uložení zásilky. Pokud si kupující objednal zboží, které nebylo dodávkou vykryto, zboží se dodatečně nezasílá a je nutno jej objednat znovu. 
  • Forma úhrady převodem na účet /platba předem/- číslo účtu: variabilní symbol je číslo objednávky. Zboží zasíláme okamžitě po připsání příslušné částky na náš účet. K ceně zboží se připočítává dopravné dle platných tarifů České pošty.

Slovenská republika:

Balíková služba České pošty 

  • Forma úhrady dobírkou 
  • Forma úhrady převodem na účet/platba předem/- číslo účtu: variabilní symbol je číslo objednávky. Zboží zasíláme okamžitě po připsání příslušné částky na náš účet. K ceně zboží se připočítává dopravné dle platných tarifů České pošty.

Ostatní země: Aktuální ceník na požádání

Reklamační řád

Kontakt

Otevřeno denně 10:30 - 18:00

Na Rohuli 26
747 64  Velká Polom

telefon: +420 608 88 44 87

e-mail: prazirna@volny.cz


Copyright 2017 - 2023 © pražírna.com